Újabb brutális dugók jönnek a 11-es főúton: Félpályás lezárás indul a szentendrei szakaszon
Újabb fázisához érkezik az északi agglomeráció legforgalmasabb tengelye, a 11-es főút szentendrei átkelési szakaszának burkolatfelújítása. Július elsejétől, szerdától nagyszabású marási és csatornafedlap-szintezési munkálatok kezdődnek a Papsziget környékén, ami miatt napközben jelzőőrös forgalomirányításra és kilométeres torlódásokra kell készülniük az autósoknak. Kritikus szakaszon indul a munka A Magyar Közút Nonprofit Zrt. tájékoztatása szerint 2026. július 1-től, szerdától újabb üteméhez érkezik a 11-es számú főút szentendrei átkelési szakaszának felújítása. A munkálatok ezúttal a város egyik legkritikusabb és legforgalmasabb részét, az Ady Endre utca és a Papszigeti lehajtó közötti útszakaszt érintik közvetlenül. A munkagépek megjelenésével a térség közlekedése napközben szinte teljesen megbénulhat. A BudapestKörnyéke.hu […]
Olvass tovább