A szlovákiak buszbaleset három sérültje még mindig életveszélyben van
Pénteken hazaérkezett a szlovákiai buszbaleset utolsó sérültje is, ugyanakkor három idős asszony még mindig életveszélyes állapotban van. Az egyiknek amputálni kellett az egyik lábát, még mindig lélegeztetőgépen van. Pénteken érkezett haza az utolsó sérült A 24.hu cikke szerint pénteken jelentette be Menczer Tamás, hogy a május 15-i szlovákiai buszbaleset utolsó sérültje is megérkezett Magyarországra. A […]
Olvass tovább