Borzasztó tragédia: 33 évesen halt meg a magyar jégkorongedző, feleségét, születendő gyermekét és 4 éves kislányát hagyta itt
Gyászol a hazai jégkorongsport. 33 éves korában meghalt Győri Tamás, a Dunaújváros Acélbikák és a Ferencváros egykori játékosa, az Angels NJSE női jégkorongcsapatának vezetőedzője. A jókedélyű szakember rövid lefolyású, súlyos betegséget követően hunyt el. Feleségét, születendő gyermekét és 4 éves kislányát hagyta itt. Megdöbbentő halálhír „Megdöbbentett mindenkit a halálhíre, nagyon megrázott, megviselt minket Tamás elvesztése. […]
Olvass tovább