Már majdnem végeztek a fogaskerekű nagyjavításával, amikor a betörők tönkretették a járművet – többmilliós a kár a BKV szerint
Többmilliós kárt okoztak a rongálók. Korábban is történt már hasonló eset, akkor külföldi graffitisek voltak a tettesek. Őket a rendőrség elfogta, a fogaskerekű mostani összefirkálásának ügyében még nyomoz. Betörtek a kocsiszínbe Május 7-én éjszaka betörtek a Budapesti Fogaskerekű Vasút városmajori kocsiszínjébe annak ellenére, hogy a telephelyet biztonsági szolgálat védi. Az emelős műhelyben lévő, végszerelés alatt […]
Olvass tovább