Adománygyűjtés indul a 7. kerületben, a Családok Átmeneti Otthonában élőknek tehetjük szebbé az ünnepeket
Válságos időszakban talán még fontosabb, hogy az elszálló árak és a nagy rohanás mellett kicsit jobban odafigyeljünk azokra, akiknek az ünnepi asztalra a szokásosnál is kevesebb jut. Most az Erzsébetvárosban is adakozhatunk, de az Ökumenikus Segélyszervezet is elindította akcióját. Mindjárt itt a karácsony Advent a várakozás, a felkészülés és a reménykedés időszaka. Napjainkban azonban inkább […]
Olvass tovább