Most kaptuk: Váratlan bejelentést tett a Mol, bajba kerülnek a kis benzinkutak
A Független Benzinkutak Szövetsége számolt be arról, hogy milyen lépésre készül a nemzeti olajtársaság. Levelet küldött a Mol a partnereinek Az úgynevezett kis benzinkutak kellemetlen üzenetet kaptak a mai napon a Moltól. A levélben azt írják, hogy a november 28-ával kezdődő héttől semmilyen üzemanyagot nem kapnak a szóban forgó töltőállomások. A BudaPestkörnyéke.hu legfrissebb híreit ide […]
Olvass tovább