Szörnyethalt a hajdúsági fiatal férfi, miután egy másik motorossal ütközött Romániában: a magyar férfi utasát mentőhelikopterrel vitték kórházba
Két ember halt meg vasárnap Romániában, a Déli-Kárpátokat átszelő Transalpina magashegyi úton, miután két motoros ütközött egymással. A halálos balesetben egy argentin és egy magyar férfi vesztette életét, egy magyar nőt pedig mentőhelikopterrel szállítottak kórházba. A magyar áldozat egy Hajdú-Bihar vármegyei fiatal férfi volt. Összeütköztek a motorosok Az első helyszíni vizsgálatok szerint egy külföldi férfi Bilea-tó felől Bilea-vízesés irányába vezetett, amikor balra kanyarodott anélkül, hogy megfelelően meggyőződött volna a manőver biztonságáról, és összeütközött egy szintén külföldi motorossal, aki a szemközti sávban haladt. A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 341 ezernél is többen követnek minket. Két férfi […]
Olvass tovább