Magyar Péter demonstrációján szónokló szigetszentmiklósi polgármester oklevelet vett át az Orbán-kormány miniszterétől, Navracsics Tibortól
Az érintett polgármesterekkel együtt vette át Navracsics Tibortól a Vis Major Támogatásról szóló oklevelet Nagy János, Szigetszentmiklós polgármestere. A kormány most fizette ki a tavalyi árvízi védekezés egy részét. Nemrég a szigetszentmiklósi polgármester, még Magyar Péter színpadán állt és szidta a helyi DK-t. 6 milliót ad a kormány A 2024-es védekezés nagyjából 8 millió forintba került, ebből most csaknem 6 milliót kifizetett a kormány Szigetszentmiklósnak. Erről szól az az oklevél, amelyet Navracsics Tibor adott át Nagy János polgármesternek. A Budapest és Környéke hírportál legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 252 ezernél is többen követnek minket. Nehéz munka […]
Olvass tovább