Nem működött a klíma a soproni IC-n, az egyik utast újra kellett éleszteni
50 percig állt Tatán a soproni InterCity, mert egy felszálló utas rosszul lett és újra kellett éleszteni. A kocsikban elviselhetetlen hőség volt, a klíma nem működött, az utasok alig kaptak levegőt. A vonat majdnem egy órát vesztegelt Tatán, miközben mentőt hívtak a rosszul lett férfihoz. Rosszul lett az utas Vasárnap délután rosszul lett egy utas a Budapest-Kelenföldről 13:35-kor induló Scarbantia InterCityn – számolt be róla az ATV.hu egyik olvasója. Az utas szerint a vonaton már az indulástól nem működött a klímaberendezés, a kocsikban pedig alig volt levegő. A hőség miatt többen is nehezen viselték az utazást. A peronon élesztették újra A vonat […]
Olvass tovább