Karácsony Gergely a kormány brüsszeli mumusával, Ursula von der Layennel tárgyalt – Pride, pénz és az Orbán-kormány volt a téma
Karácsony Gergely Budapest főpolgármestere Strasbourgban tárgyalt Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével. A Pride mellett az EU-s források is szóba kerültek a megbeszélésen. “Bármerre fordul is a kormány, Budapest marad Európában” – írta közösségi oldalán a főpolgármester. Kiállt a Pride mellett Strasbourgban tárgyalt Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével Karácsony Gergely. A főpolgármester a bizottság elnökének megköszönte a Budapest Pride melletti kiállását. Karányony állítja, hogy von der Leyen asszony is osztja: igazi szabadságünnep volt Budapesten, ahol a város megmutatta erejét és ragaszkodását az elveihez és értékeihez. A Budapest Pride, a betiltás kudarca és Budapest kiállása a […]
Olvass tovább