Vízhiány: Estére elfogy a víz Gödöllőn, egyre nagyobb a baj az agglomerációban: Szadán, Fóton és Veresegyházon már bevetették a lajtos kocsikat is
Ismét visszatért a vízhiány az agglomerációba. A kánikula miatt a vízfogyasztás is megugrott, Gödöllő mellett több más településen is már lajtos kocsikból szolgáltatják a vizet. Megnőtt a fogyasztás Vízhiány van Gödöllőn, a kánikula miatt annyira megnőtt a fogyasztás a városban, hogy estére elfogy az ivóvíz – írja az atv.hu. Egyelőre korlátozást nem vezettek be, de Gémesi György polgármester azt kéri, hogy a helyiek ne locsoljanak és ne töltsék a medencéket, ha nem muszáj. A Budapest és Környéke hírportál legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 252 ezernél is többen követnek minket. Vízhiány A polgármester szerint a kánikula idején fellépő vízhiány […]
Olvass tovább