Eltitkolták: harmadik akkumulátor-gyárat akart építeni a Samsung Göd és Csomád között az M2-es másik oldalán
A kiszivárgott tervek szerint a koreai Samsung egy harmadik, negyedik és ötödik óriási akkumulátor-gyárt akart építeni a meglévő gödi gyár mellé, az M2-es másik oldalán. A terveket titkolták, a gödi gyár bővítése kicsit másként ugyan, de továbbra is napirenden van. Óriási új gyárak A Samsung SDI 2020 és 2023 között több különböző verzióban azt tervezte, hogy a most ismert első és második gödi gyár mellett, azok területén kívül még legalább egy, de akár három új akkumulátorgyárat is felhúzna Göd és Csomád között. A Telex úgy tudja, különböző időpontokban a cégen belül különböző tervek futottak, és a magyar kormányzati szereplőknek is […]
Olvass tovább