Magyar Péteréknek elege van a Fideszből és a főpolgármesterből, ezért nem vesznek részt a Fővárosi Közgyűlésen
Besokallt a Tisza párt budapesti frakciója, nem vesznek részt a június 25-i közgyűlésen. Mint írják: Elég volt abból, hogy a Fidesz frakció Szentkirályi Alexandrával az élen minden közgyűlésből balhét és színházat csinál. A Fidesz mellett a főpolgármesterrel is baja van a tiszásoknak. Nem vesznek részt A Tisza budapesti frakciója nem vesz részt a Fővárosi Közgyűlés június 25-i ülésén. “Elég volt abból, hogy a Fidesz frakció Szentkirályi Alexandrával az élen minden közgyűlésből balhét és színházat csinál. Elég volt abból, hogy a közgyűlést minden alkalommal olyan kirakat és ideológiai előterjesztésekkel, módosító javaslatokkal bénítják meg, amelyeknek semmi köze a budapestiek mindennapi életéhez” – […]
Olvass tovább