Újabb 500 milliót tapsolt el az Orbán-kormány a semmire, benőtte a gaz a kikötőt a Dunakanyarban
Félmilliárd forintos támogatással építettek kikötőt Nagymarosnál, de felveri a gaz, nem jár a komp sem. A projekt költsége 500 millió forint volt. Láthatóan el is készült, de azóta az enyészeté lett. Ez a pénz senkinek sem hiányzik, pedig mennyi értelmes dolgot lehetett volna belőle csinálni. Újabb példája annak, hogy az Orbán-kormány emberei miként herdálják el a magyar emberek pénzét a semmire. A fent látható kiemelt képünk három évvel ezelőtt, 2022 augusztusában készült, már akkor is tiszta gaz volt itt minden, a jelenlegi állapotot a cikkünk alján lehet megnézni. 500 millió forint A Dunakanyarban, Nagymarosnál van egy időszakos vasúti megállóhely Dömösi […]
Olvass tovább