Elfogták a kemecsei rendőrök azt a közfeladatot ellátó személy elleni erőszakkal gyanúsított két fiatalt, akik megvertek egy kalauzt a nyíregyházi vonaton.
Fiatalok voltak a támadók
A 20 éves G. Lajos a 19 éves B. Viktória a demecseri vasútállomáson szálltak fel a Nyíregyháza irányába közlekedő vonatra.

Nem volt jegyük
A jegyvizsgáló az ellenőrzés során észlelte, hogy nem rendelkeznek menetjeggyel és felszólította őket, hogy a következő megállónál szálljanak le a vonatról.
EZ IS ÉRDEKELHET!
A soroksári futónő gyilkossági ügyében váratlan fordulat történt, egy másik gyanúsított is előkerülhetett
Szóváltásból ütés
A demecseri fiatalok ennek nem tettek eleget, szóváltásba keveredtek a jegyellenőrrel majd közösen bántalmazták. A bejelentést követően a rendőrök Kemecsén a vasútállomáson elfogták a bántalmazókat – írja a Kékvillogó.
NE HAGYD KI!
Egy szerelmespárra és egy testvérpárra csaptak le a nyomozók: rengeteg drog és pénz volt náluk
Őrizetbe vették őket
A feltételezett elkövetőket őrizetbe vették a gyanúsítotti kihallgatásuk után.
EZEK A LIKENEWS LEGFRISSEBB HÍREI
- Magyar Péter gyávának nevezte Orbán Viktort, mert nem válaszol arra, hogy felhívná-e kihívóját egy vereség esetén
- Gáspár Laci átadott egy játszótéri WC-t Pécel polgármesterével
- Visszaszámlálás: Hamarosan startol a 209 km-es tókerülő futóverseny az Ultrabalaton, lehet még nevezni, itt vannak a részletek
- Zúg a „mocskos Fidesz” a Hősök terén, ahol több ezer fiatal tombol a Rendszerbontó Nagykoncerten
- Magyar Péter: a Tisza-kormány nyilvánosságra hozza a bicskei kegyelmi ügy aktáit