Megnősült a Jóban Rosszban színésze, Suhajda Dániel! A színész és kedvese Farkas Fanni kétszer is kénytelen volt elhalasztani a lagzit.
Nem csak a menyasszony hullajtott könnyeket
Dániel a Story Magazinnak nyilatkozott, elmondta, hogy ezen az esküvőn ő is együtt sírt a menyasszonyával.
Fogadalomtétel is volt
Dániel és Fanni fogadalmat írtak egymásnak, amire egy nappal az esküvő előtt került sor – írja a Bors.
Jó érzés, hogy a felesége lett
„Még szerencse, hogy előre elkészült a szöveg, mert a helyszínen a könnyeinkkel küszködve biztos nem tudtunk volna ilyet rögtönözni. Nagyon jólesik kimondani, hogy Fanni a feleségem. Lehet, hogy ez voltaképpen csak egy nyelvi dolog, mégis másként hangzik, hogy bemutatom a barátnőmet, vagy az, hogy bemutatom a feleségemet” – mondta Dani a Story Magazinnak.
Emlékezetesre sikerült a lánykérés
Dani alsógatyában állt az ebédlőben, kislányukkal Lénával a kezében, majd feltette a nagy kérdést:
,,Fogtam egy A4-es lapot, és ráírtam: ‘Anya, leszel apa felesége’?, a papírt pedig a gyerek kezébe adtam. Fanni rápillantott és azt mondta: ,,Jól van, nagyon helyesek vagytok, menjetek a dolgotokra, én most nem érek rá, fáradt vagyok és sok a dolgom” – mondta Dani.
Két kislányuk van
A színésznek és kedvesének két közös gyermeke van, Léna és Bella.
Kétszer halasztottak
A pár először Bella születése, majd a koronavírus-járvány miatt volt kénytelen halasztani az esküvőjét. Az esküvőn összesen 76-an voltak jelen – írja a Blikk.
EZEK A LIKENEWS LEGFRISSEBB HÍREI
- Önkéntes babasimogatókat keresnek a kistarcsai kórházba, ahol jelenleg 5 csecsemő él gondozó nélkül
- Piricsei borzalom: életfogytiglanra ítélték azt a nőt, aki élettársával közösen partfisnyéllel és kukoricacsutkával kínozta, majd vízbe fojtotta fogyatékos lányát
- Közpénzbotrány: Tóth Vera és Szulák Andrea sem tudott arról, hogy milliókat vettek fel a nevükben a fideszes Pócs János egyesületnénél
- Megkezdődtek az egyeztetések: rövidebb tanévek jöhetnek a hőség miatt Magyarországon
- Megszűnik a kutyás strand Keszthelyen, a város felfüggeszti tagságát a Balatoni Szövetségben
Kiemelt kép: Suhajda Dániel, TV2