Újabb gyilkosság történt Budapesten: egy óbudai lakás teraszán találták rá a haldokló nőre, már nem tudtak rajta segíteni
A Budapesti Rendőr-főkapitányságra 2026. június 22-én 13 óra 24 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy 3. kerületi ház teraszán egy vérző nő fekszik. A kiérkező rendőrök a helyszínen a nőt és egy 21 éves férfit találtak. A mentők a sérült ellátását azonnal megkezdték, azonban a szakszerű segítségnyújtás ellenére életét vesztette. Elfogtak egy 21 éves férfit A helyszínen tartózkodó 21 éves férfit a rendőrök elfogták, majd a mentőszolgálat kórházba szállította. A BRFK Életvédelmi Osztálya emberölés bűntett gyanúja miatt nyomozást rendelt el, a nyomozók megkezdték a történtek körülményeinek tisztázását. A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 341 ezernél […]
