Holtan találták meg a 71 éves eltűnt férfit – quaddal és drónnal ki keresték a mentőcsapatok
Drámai körülmények között ért véget egy 71 éves idős férfi felkutatása Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében. Bár a hatóságok és az önkéntes mentőcsapatok hatalmas erőkkel, szárazföldön és levegőben is azonnal a keresésére indultak, az életét már nem tudták megmenteni. Eltűnt a 71 éves férfi Szombat délelőtt 10 órakor futott be a segélykérés a Mezőkövesdi Rendőrkapitányságra, miszerint egy 71 éves helyi férfi autóba ült, majd ismeretlen helyre távozott. Mivel a hozzátartozók semmit nem tudtak róla, azonnal keresni kezdték. A rendőrség első körben a férfi járművét igyekezett lokalizálni, és a kutatásba azonnal bevonták a környékbeli civil mentőerőket is. A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! […]
