Boros Lajos elmúlt napjai aggodalommal teltek, ugyanis két unokája nemrégiben átesett a kötelező koronavírus-teszten.
Veszélyeztettnek számít
Boros Lajos korából adódóan, valamint egészségügyi szempontból is veszélyeztetettnek számít a koronavírus-járvány idején. Nemrég egy szívműtéten is átesett.
Mindenkit arra kér, hogy legyen óvatos
„Ez a koronavírus egy globális katasztrófa, most nem szabad megjátszani a vagányt, hiszen még mindig nem tudjuk, mivel is állunk szemben. Minden előírást nagyon szigorúan be kell tartani – mondta a Ripostnak Boros.
Unokáit letesztelték
„A két unokámnak kötelező a teszt az iskolában, néhány napja kaptuk meg az eredményt.”
Negatívak lettek
„Szerencsére negatív, ezért egy kicsit most fellélegeztem, de még mindig nem vagyok teljesen nyugodt a járványhelyzettel kapcsolatban” – folytatta a Ripostnak.
EZ IS ÉRDEKELHET!
Koronavírus miatt kórházba került a népszerű operaénekes, Rost Andrea
Több előadás is elmarad
Boros Lajosnak több előadása is lett volna a Dumaszínházban, ám járványhelyzet miatt csak egyet tudnak megtartani.
Bochkor Gábor is a teszteredményre vár
A LikeNews is megírta, hogy Boros Lajos egykori műsorvezető társa Bochkor Gábor is a koronavírus-tesztjének eredményére vár. A rádiós gyorstesztje negatív lett, ám a PCR-teszt eredménye csak holnapra lesz kész.
EZEK A LIKENEWS LEGFRISSEBB HÍREI
- Nagyon megverte egy nő a 2 éves kislányát: a hajánál fogva rángatta, majd rá is térdelt – videó is készült az esetről
- Lélegeztetőgépre gyűjtenek a bicskei mentősök, miközben a 300 milliárdért vett életmentő gépek évek óta egy raktárban porosodnak
- Lázár János minisztériuma szerint semmilyen építésügyi szabályt nem kell figyelembe venni a 8. kerületi Pázmány Campusnál
- „A szeme le volt takarva, csak egy speciális szandálba tudott járni” – Kárász Róbert megdöbbentő részleteket árult el Schmuck Andor halála előtti napjairól
- A rendőrség már tudja, ki rejtette el a leghallgatókészüléket a balatonalmádi jegyző irodájában, van már gyanúsított
Kiemelt kép: Boros Lajos