216 km/h-val száguldozott a halálba barátnőjével a luxus mercis, mégis az áldozat ellen emelt vádat az ügyészség
Nem fogadta el az ügyészség indítványát, ezért tárgyaláson folytatódik annak az idős nőnek az ügye, akit egy két évvel ezelőtti halálos közúti baleset miatt vádolnak. Az ügyészség szerint balra kanyarodáskor az asszony nem adott elsőbbséget az előző autóknak. A nő védőügyvédje szerint a 210 kilométer per órával érkező Mercedes olyan gyorsan közeledett, hogy védence akkor sem kerülhette volna el a tragédiát, ha többször is belenéz a visszapillantó tükörbe. A balesetben a Mercedesben utazó szerelmespár a helyszínen meghalt. Az idős asszonyt életveszélyes sérülésekkel vitték kórházba, a vele utazó 11 éves unoka pedig könnyebben sérült. Versenyeztek egymással 2024. május 4-én, A 58-as főút […]
