A Neoton Família énekesnője, Csepregi Éva is elkapta a koronavírust. Az énekesnő a Tények plusz műsorában beszélt az állapotáról.
Először nem gondolta, hogy koronavírusos
Éva először nem gondolta, hogy a koronavírust kapta el, ugyanis mielőtt bejönnek a nagy hidegek gyakran küzd orrfolyással.
KÖVESS MINKET A FACEBOOKON IS!
Jöttek az újabb tünetek
Nem sokkal később az énekesnő a szaglását is elvesztette, ekkor fordult orvoshoz.
EZ IS ÉRDEKELHET!
A koronavírus miatt lángosfutár lett Gergely Róbert
Tesztet csináltak
Az énekesnőt letesztelték, az eredmény pedig pozitív lett.
NE HAGYD KI!
Megvan Tóth Gabi covid-tesztjének az eredménye – fotó
Jól van
A Neoton Família énekesnője úgy gondolja, hogy mivel rengeteg vitamint szed ez az oka, hogy csak enyhe tünetei vannak – írja a Ripost.
EZEK A LIKENEWS LEGRISSEBB HÍREI
- Három kamaszlány megszökött a vértesszőlősi lakásotthonból, a rendőrség keresi őket
- Káosz a DPD-nél: akadozik a csomagok kiszállítása Budapesten és környékén, Kóka János dühös levelet írt a cég vezetőinek
- „Hangfoszlányok még talán megvannak, hogy a kisfiam beszél valakivel” – megszólalt az anya, akinek életét 4 éves kisfia mentette meg
- A fürdőkádban támadt volt anyósára egy nő, a nagymama életét unokája mentette meg
- „A jelenléte, mosolya, kitartása és embersége örökre velünk marad” – gyászolnak a vasi futtbalisták, szörnyethalt a 21 éves focista Rimánynál
Kiemelt kép: Csepregi Éva