Utolsó útjára kísérték Zsigmondot, a 16 éves fiút, aki október 22-én hunyt el egy vasmegyei kalandparkban egy halálos kimenetelű baleset következtében.
Kidőlt fa rántotta a földre a kötélpályát
A LikeNews is megírta, hogy egy 16 éves fiú meghalt egy másik fiatal pedig súlyosan megsérült amikor egy kidőlt fa leszakított egy kötélpályát a Vas megyei Gyöngyösfalu kalandparkjában. Másfél emelet magasságból zuhantak le a fiúk.
Osztálykiránduláson voltak
Éppen egy iskolás kirándulócsoport szórakozott a kalandparkban, többen leestek a drótkötélen, az áldozat olyan szerencsétlenül esett le a másfél emelet magasságból, hogy sajnos nem tudták az életét megmenteni.
EZ IS ÉRDEKELHET!
Most jött: lélegeztetőgépre került egy koronavírusos pedagógus
Gyökerestül dőlt ki a fa
A fa gyökerestül dőlt ki, amelyhez a drótkötél rögzítve volt. A fiatal a földre érés pillanatában elhunyt, esélye sem volt a túlélésre. A halál oka nem a becsapódás volt, hanem a teste a két fa közé szorult.
Az édesapa is megszólalt a tragédia után
A LikeNews is megírta, hogy a gyászoló édesapa a Blikknek szólalt meg szűkszavúan a tragédiáról.
“Hatalmas a fájdalom a szívünkben, még beszélni sem igazán tudok róla” – mondta az édesapa a Blikknek. Az édesanya megszólalni sem tudott a fájdalomtól.
Ma kísérték utolsó útjára
A Blikk megírta, hogy a tragikusan elhunyt fiút a mai napon a családja, barátai és iskolatársai utolsó útjára kísérték. A szülők egyetlen gyermeküket, az iskolatársak pedig egy remek barátot vesztettek el, aki a tanulmányiban és a sportban is jeleskedett.
Az osztálytársaknak pszichológus segít feldolgozni a tragédiát
A fiú osztálytársainak a keszthelyi Vajda János Gimnáziumban pszichológus segít feldolgozni a tragédiát.
EZEK A LIKENEWS LEGFRISSEBB HÍREI
- Gyermekbántalmazási ügy miatt elfogatóparancsot adott ki a rendőrség Molnár Gusztáv ellen, a színész üzent volt feleségének
- Újabb részletek a budakeszi tűzről: már négy halálos áldozata van a robbanásnak, az önkormányzat többször bezáratta a munkásszállót
- „Sokan harcoltak érte, de nem fogadta el a segítséget” – volt felesége szerint Pesty László az utóbbi hónapokban már nagyon rossz állapotban volt, a filmes pár napja tűnt el
- Eltűntként keresi a rendőrség Pesty Lászlót, dokumentumfilmest, a Fidesz korábbi megmondóemberét
- Három holttestet találtak a kiégett budakeszi munkásszállóban: megrázó helyszíni videó a cikkben
Kiemelt kép: Illusztráció